12. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Tanya mellett vezető út
171

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tanya mellett vezető út

Olaj, karton, 100x72 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 650 000 Ft