25. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Vörös diptichon, 2005
8

Hencze Tamás (1938-2018)

Vörös diptichon, 2005

Olaj, vászon, 49x39,5 cm
Jelezve középen lent: Hencze 2005, Jelezve hátoldalon: Hencze Tamás Vörös diptichon, 2005
Kikiáltási ár: 100 000 Ft