Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Vörös hajú akt, 1912
34

Kádár Béla (1877-1956)

Vörös hajú akt, 1912

Olaj, karton, 60x86 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla 1912