Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Luca, 1917 körül
33

Kádár Béla (1877-1956)

Luca, 1917 körül

Olaj, karton, 63x47 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla, Luci