21. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Zazar-híd a Keresztheggyel
120

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zazar-híd a Keresztheggyel

Olaj, vászon, 59,5x67 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft