44. aukció
Aba-Novák Vilmos Felsőbánya, Zazar
97

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Zazar-part Felsőbányán, 1925

Olaj, vászon, 55x66 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft