44. aukció
Aba-Novák Vilmos Zsögöd, Erdély, Csík megye
14

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Zsögöd, 1935

Akvarell, papír, 30,5x46 cm
Jelezve jobbra lent: Zsögöd (Transylvania) 1935 júl. Aba-Novák
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft