48. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Zazar-part (Nagybányai részlet)
44

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zazar-part (Nagybányai részlet)

Olaj, vászon, 56x70,5 cm
Jelezve balra lent: Ziffer S.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft

86

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai táj

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
173

Ziffer Sándor (1880-1962)

Ház alkonyatban

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft