30. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi Dunakanyar, 1923
134

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi Dunakanyar, 1923

Olaj, vászon, 74x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1923
Kikiáltási ár: 22 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:-Szőnyi István gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, 1924. január, katalógus: 64. (Duna)-Stephan Szőnyi. Malerei Graphik. Staatliche Museen zu Berlin-National Galerie, Berlin, 1963. augusztus-október, katalógus: 5. (Donaubogen

15

Szőnyi István (1894-1960)

Virágzó fák

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
20

Szőnyi István (1894-1960)

Szürke Duna, 1930

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
192

Szőnyi István (1894-1960)

Hajnali táj, 1923

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
194

Szőnyi István (1894-1960)

Matróz

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
208

Szőnyi István (1894-1960)

Evezősök, 1927

Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
214

Szőnyi István (1894-1960)

Árnyas út

Kikiáltási ár: 280 000 Ft