A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Zökdruhás nő, 1960-as évek vége
86

Czóbel Béla (1883-1976)

Zökdruhás nő, 1960-as évek vége

Olaj, vászon, 43x26 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel