46. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Zöldes Balaton (Balaton), 1916
168

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Zöldes Balaton (Balaton), 1916

Olaj, vászon, 40x50 cm
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: – 239. In: Szinyei Merse Anna: Szinyei Merse Pál élete és művészete. Magyar Nemzeti Galéria-Corvinus, Budapest, 1990. Aukcionálva: •BÁV 45. aukció, 305. tétel, 1978. május Proveniencia: •egykor Szinyei Merse