23. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zsalugáteres kis ház, 1938
192

Szőnyi István (1894-1960)

Zsalugáteres kis ház, 1938

Akvarell, papír kartonon, 48x34 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1938
Kikiáltási ár: 220 000 Ft