23. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Bográcsolás a vízparton
196

Szőnyi István (1894-1960)

Bográcsolás a vízparton

Olaj, papír vászonon, 240x198 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft