66. aukció (2021 kortárs)
Bartl József (1932-2013) Zsoboki oromdísz, 1977
95

Bartl József (1932-2013)

Zsoboki oromdísz, 1977

Olaj, vászon, 40,5 x 35,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 77, Jelezve vakrámán: Zsoboki oromdísz, Jelezve hátoldalon: Bartl 77
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft