A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Rippl-Rónai József (1861-1927) Anella virágot tart, 1911
85

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Anella virágot tart, 1911

Olaj, karton, 101x71 cm
jelezve balra fent: Rónai