A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Rippl-Rónai József (1861-1927) Szoba karácsonyfával, 1910 körül
84

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Szoba karácsonyfával, 1910 körül

olaj, karton, 71x103 cm
Jelezve balra lent: Rónai