Berlin – Budapest 1919-1933
Berény Róbert (1887-1953) Sárga dunyha, 1928
103

Berény Róbert (1887-1953)

Sárga dunyha, 1928

Olaj, vászon, 67x88 cm
Jelezve balra fent: Berény