59. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Asztalnál ülő társaság, 1930 körül
175

Márffy Ödön (1878-1959)

Asztalnál ülő társaság, 1930 körül

Olaj, papírlemez, 50x35 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék szám: 4.5.2.10

198

Márffy Ödön (1878-1959)

Mezei virágok

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft