59. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Kislányportré (Hacker Erzsike portréja), 1952 körül
173

Márffy Ödön (1878-1959)

Kislányportré (Hacker Erzsike portréja), 1952 körül

Olaj, vászon, 53,5x48 cm
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 400 000 Ft

Oeuvre -jegyzékszám: 2.7.3.4

198

Márffy Ödön (1878-1959)

Mezei virágok

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft