59. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Három lovas, 1940-es évek első fele
162

Márffy Ödön (1878-1959)

Három lovas, 1940-es évek első fele

Olaj, papírlemez, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 4.7.3.2.2.

¦ In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006.

Proveniencia :

¦ Márffy Ödön hagyatéka

Kiállítva :

¦ Márffy Ödön festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1958. május 24. – július 6. katalógus: 137.

¦ Márffy Ödön. Muzeum Historyczne Warszawy. Varsó, 1958-1959. katalógus: 11.

Reprodukálva :

¦ Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006. 357.

198

Márffy Ödön (1878-1959)

Mezei virágok

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft