43. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Balkonon (Tavaszi reggel a teraszon)
37

Márffy Ödön (1878-1959)

Balkonon (Tavaszi reggel a teraszon)

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 4.5.4.2.2. •In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006. Aukcionálva: •Mű-Terem Galéria 10. árverés, 23 tétel Reprodukálva: •Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks

54

Márffy Ödön (1878-1959)

Zdenka a teraszon

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
59

Márffy Ödön (1878-1959)

Mezei virágok, 1952

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
122

Márffy Ödön (1878-1959)

Tulipán

Kikiáltási ár: 650 000 Ft