24. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Bibliai jelenet, 1910 körül
179

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Bibliai jelenet, 1910 körül

Olaj, vászon, 54x44 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft