Best of Mű-Terem
Tihanyi Lajos Bölöni György portré
70

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Bölöni György arcképe, 1912

Olaj, vászon, 86x70 cm
Jelezve balra középen: Tihanyi Lajos 912