Best of Mű-Terem
Tihanyi Lajos női portré
71

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Fiatal lány portréja, 1916

Olaj, vászon, 102x75 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L. 1916