Best of Mű-Terem
Tihanyi Lajos aktkompozíció
73

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Kompozíciós vázlat, 1911-1912

Olaj, vászon, 119x90 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L. 1911-12