36. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Csendélet maszkokkal
9

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Csendélet maszkokkal

Akvarell, tus, papír, 48,5x36,5 cm
Jelezve jobbra fent: V. Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 220 000 Ft

60

Szentendrei kert

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
119

Csendélet szoborral

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft