36. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Csendélet szoborral
119

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Csendélet szoborral

Olaj, vászon, 97x74 cm
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

60

Szentendrei kert

Kikiáltási ár: 850 000 Ft