36. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Pont Neuf (Notre Dame)
77

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Pont Neuf (Notre Dame)

Olaj, vászon, 55,5x46 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

60

Szentendrei kert

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
119

Csendélet szoborral

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft