A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Rippl-Rónai József (1861-1927) Csendes délután a Római villa kertjében
83

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Csendes délután a Római villa kertjében

olaj, karton, 61x93,5
Jelezve jobbra fent: Rónai