A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Rippl-Rónai József (1861-1927) Piacsek bácsi a Niklay lányokkal, 1907
82

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Piacsek bácsi a Niklay lányokkal, 1907

Olaj, karton, 60x93 cm
Jelezve jobbra fent: Rónai