Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Csodálatos mandarin, 1976-78
25

Szabó, Joseph 1925-2010

Csodálatos mandarin, 1976-78

Olaj, farostlemez, 84 x 70
Jelezve jobbra lent: J. Szabó