Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Csodálkozó nő - eladó
90

Szabó, Joseph 1925-2010

Csodálkozó nő - eladó

Olaj, falemez, 63 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó