Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Energia centrálisok, 1983
12

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Energia centrálisok, 1983

Olaj, vászon, 90x80 cm
Jelezve hátoldalon: 83/4 Gyarmathy Tihamér 1983 II "Energia centrálisok" 90x80 cm