Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Fények a bozótban (Afrika), 1973
11

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fények a bozótban (Afrika), 1973

Olaj, vászon, 100x60 cm
Jelezve hátoldalon: 73/3 Gyarmathy Tihamér 1973 Fények a bozótban (Afrika) 100x60 cm