Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Galimberti Sándor (1883-1915) Enteriőr Thonet-székkel, 1908 körül
78

Galimberti Sándor (1883-1915)

Enteriőr Thonet-székkel, 1908 körül

Olaj, vászon, 64x75 cm
Jelezve jobbra lent: Galimberti