Berlin – Budapest 1919-1933
Berény Róbert (1887-1953) Napsütéses villakert, 1928-30 körül
102

Berény Róbert (1887-1953)

Napsütéses villakert, 1928-30 körül

Olaj, vászon, 88,5x66 cm
Jelezve balra lent: Berény