42. Aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Faluszéle
153

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Faluszéle

Olaj, vászon, 83,5x62 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

127

Malomrészlet, 1924

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft