42. Aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Malomárok, 1924 körül
160

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Malomárok, 1924 körül

Olaj, vászon, 101,5x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 45. árverés, 266. tétel

•Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) kiállítás.
Magángyűjtők Galériája,
Budapest, 1998. április 9. – május 10., katalógus: 15.

127

Malomrészlet, 1924

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
153

Faluszéle

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft