42. Aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szentendre, 1930-as évek
129

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szentendre, 1930-as évek

Olaj, papír, 86x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 29. árverés, 269. tétel

127

Malomrészlet, 1924

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
153

Faluszéle

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft