A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Fekvő női akt, 1930 körül
26

Czóbel Béla (1883-1976)

Fekvő női akt, 1930 körül

Olaj, vászon, 54x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel