A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Olvasó nő, 1931
23

Czóbel Béla (1883-1976)

Olvasó nő, 1931

Olaj, vászon, 90x61 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel 31