Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Hullámtér, 1960-as évek
8

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hullámtér, 1960-as évek

Olaj, karton, 41,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy T.