73. őszi aukció
Czóbel Béla Nagybánya, patakpart
114

Czóbel Béla (1883-1976)

Fiú a patakparton, 1902 körül

Olaj, vászon, 60,5 x 80 cm
Jelezve balra fent: Czóbel N B
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft