73. őszi aukció
Czóbel Béla Párizsi Iskola
139

Czóbel Béla (1883-1976)

Lombok közt, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 76,5 x 96,5 cm
Jelezve balra lent: Czobel
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft