A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Három női félalak sárga fallal, 1949
60

Barcsay Jenő (1900-1988)

Három női félalak sárga fallal, 1949

Olaj, karton, 17x32 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay