A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Két ülő figura barna háttér előtt, 1949
56

Barcsay Jenő (1900-1988)

Két ülő figura barna háttér előtt, 1949

Olaj, vászon, 25x35 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay