Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Nem optimista, 1951
7

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Nem optimista, 1951

Olaj, cinklemez, 53,5x76,5 cm
Jlezve balra lent: Gyarmathy 951, Jelezve hátoldalon: 51/10 (?) 1951 Gyarmathy Tihamér "Nem optimista" 53x76,4 cm