Berlin – Budapest 1919-1933
Kádár Béla (1877-1956) Kalapos önarckép, 1921 körül
45

Kádár Béla (1877-1956)

Kalapos önarckép, 1921 körül

Olaj, papírlemez, farostlemezen, 43,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla