Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Korniss Dezső (1908-1984) Nő zsiráffal, 1955-60 körül
118

Korniss Dezső (1908-1984)

Nő zsiráffal, 1955-60 körül

Olaj, vászon, 70x100 cm