52. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Kávéházi koncert, 1928
59

Schönberger Armand (1885-1974)

Kávéházi koncert, 1928

Olaj, vászon, 100,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1928
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 36 000 000 - 50 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: – Best of Műterem. szerk.: Virág Judit és Törő István, Budapest, 2007, kat.: 179.

188

Ülő nő

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
212

Önarckép

Kikiáltási ár: 150 000 Ft